Pussycat dolls-životopis

6. dubna 2007 v 11:21 | Mája:D |  Pussycat dolls
Pussycat dolls/životopis

Mluví se o nich jako o jednom z největších evropských hitů současnosti. The Pussycat Dolls! A jsou to tedy tanečnice nebo zpěvačky?
Podle jejich vystoupení zřejmě obojí. Šestice pohledných holek navíc v současnosti má v rádiovém éteru "nasazený" jeden z největších evropských hitů současnosti, písničku se jménem Don´t cha. Už se dokonce usadila v Top 20 na českých rádiích a Top 10 na slovenských rádiích. Nový objev tohoto roku, americká dívčí skupina Pussycat Dolls s jejich hitem Don´t Cha vlastně okupuje první příčky hitparád po celém světě už od léta. S malým zpožděním ale dorazil i k nám a buďte si jistí, že o Pussycat Dolls budete teď slýchat všude.Nyní v rádiích bodují další dvě písničky-Beep a Stickwitu.
The Pussycat Dolls je původně taneční soubor, který třeba už vystupoval v klipu zpěvačky Pink jménem Trouble No a k těmto pěti tanečnicím prostě přidali zpěvačku Nicole Scherzinger, aby to dostalo "šmrnc" a dívčí superkapela byla na světě. Novinková debutová deska s názvem Pcd se nese v rytmu populárního stylu r´n´b a popíku. Zajímavá záležitost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která z členek z Pussycat dolls se ti líbí nejvíc???

Nicol 29.4% (5)
Ashley 17.6% (3)
Jessica 5.9% (1)
Kimberley 11.8% (2)
Melody 35.3% (6)
Carmit 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.