Pussycat dolls-členky

6. dubna 2007 v 11:01 | Mája:D |  Pussycat dolls
Pussycat Dolls/členky

NICOLE SCHERZINGER :
narodila se na Havaji.Snila o tom ze bude pracovat v zábavním průmyslu (mamka byla tanečnicí hula hula, babicka zpěvačka) . Když bylo Nicole šest, rodina se přestěhovala do Kentucky: "Nejdřív to bylo obtížné, protože jsem vypadala jinak než ostatní.!"Ve čtrnácti už hrála, brala hodiny herectví i tance, přivydělávala si jako modelka. Potom vystupovala v řadě skupin , až se dostala k Pussycat Dolls.
ASHLEY ROBERTS :
ve třech letech začala tancovat, v devíti zpívat.Taťka byl bubeník, pak dealer aut, mamka je instruktorka pilates. Před 4 roky se přestěhovala do Los Angeles, kde studovala moderní tanec. Objevila se v reklamách, a pak si našla cestičku k Pussycat Dolls.
JESSICA SUTTA :
ve čtrnácti se vydala studovat tanec. Chtěla baletit,ale pak se zranila a soustředila pozornost na divadlo, než si řekla, že by mohla zkusit zase tancovat. Objevila se v několika filmech a do Pussycat Dolls se dostala díky tomu, že byla ve správný čas na správném místě. Při jedné z tanečních zkoušek si jí všiml Robin Antin, zakladatel tohodle ansámblu:-).
KIMBERLEY WYATT :
její taťka je autodopravce, mamka jezdí s ním. Tancovala od sedmi let, od 14 si tak přivydělávala na studia. V sedmnácti dostudovala a odletěla do Las Vegas, kde chodila na konkursy. Tancovala na zaoceánských parnících i v kasínech: Potom se přestěhovala do L.A a objevila se v klipu Nicka Lacheye, kde si jí všiml Robin...
MELODY THORNTON :
svým zpěvem doprovázela řadu zpěváků a už při studiu vystupovala na různých show. Její mexická babička byla zpěvačka, afroamerický dědeček bluesový kytarista. Pussycat Dolls viděla prvně , když doprovázely Christinu Aguileru na MTV Diary. Melody si vystoupení nahrála a pořád si ho přehrávala. Když slyšela , že skupina shání členy, neváhala se přihlásit.
CARMIT BACHAR :
za exotický vzhled vděčí mamce, která má holandsko-indonézké předky a tatínkovi Izraelci.Pochází z rodiny estrádních umělců. Objevila se v několika filmech a reklamách, vystupovala v klipu La Vida Loca Ryckyho Martina. Ve škole se učila zpívat a měla i hodinu klavíru. Zakládá neziskovou organizaci Smile with Me pro děti, které mají rozštěp rtu (sama se s ním také narodila).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která z členek z Pussycat dolls se ti líbí nejvíc???

Nicol 29.4% (5)
Ashley 17.6% (3)
Jessica 5.9% (1)
Kimberley 11.8% (2)
Melody 35.3% (6)
Carmit 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.